Jdi na obsah Jdi na menu
 


NA VĚDOMÍ ČOV 2.6.2014

Dne 2.6.2014

  Diskriminace

     Dovoluji si po dlouhých osmy letech, reagoval na Vaší nečinnost ve věci, která souvisí s diskriminací mé osoby na základě věku ! Jsem sportovním střelcem, který se vlastní pílí a také nemalou mírou podpory resortu Ministerstva obrany probojoval na Olympijské hry Atlanta 1996Sydney 2000 a Athény 2004.

Za toto období, kdy jsem amatérem, dokazuji současné resortní reprezentaci, že to není ona, která určuje výkonnost v našem sportovním odvětví v naší zemi !

Na základě resortního zájmu ze strany MV a MO dochází k jednoznačnému posunu v našem sportovním odvětví,..

Ten kdo není zařazen v jednom ze zmíněných resortů, nemá šanci startovat na Mezinárodních závodech v zahraničíSvětových pohárechMistrovství Evropy - SvětaOlympijských hrách a to i v případě, že je v olympijské disciplíně jedničkou !

Nabízela se možnost, reprezentovat jinou zemi, díky faktu, že jsem pro naší zemi nepoužitelný.

Nepodstoupil jsem toto z lásky k naší zemi !

V mém případě sportovní střelba je, byla a nadále bude patřit mému životu a to i když jí provozovat nabudu ! Sportovní střelbu až na malé vyjímky řídily a řídí v převážné míře neumětelové, kteří nikdy nic nedokázali, propůjčily se resortním zájmům a to především na základě svých peněženek, tento fakt nevratný a celkově ho poškozuje ! Dlouhá léta jsem byl ze strany vedením Českého střeleckého svazu, které se přímo řídilo a řídí zájmy resortů, poškozován !!!

...mé osobní stránky hovoří za své, lze v nich nalézt mnohé z toho, co popisuji a rozhodně v ní píšu čistou pravdu !!!

Na základě osobních poznatků, z reakce vedení Českého olympijského výboru, ve věci dikriminace mé osoby vedením Českého střeleckého svazu, kdy Alexandr Karoly, zaměstnanec ČOV, kde tato organizace porušuje zákon o střetu zájmů ! Jak je vidno, špína je naprosto všude, a to kam se podíváme !!!