Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREZENTACE

Dovoluji si Vám všem sdělit, že jsem před jistým časem vyzval Český olympijský výbor, aby odstranila prezentaci mé osoby ze stránek ČOV ! Tento spolek tak do dnešního dne učinil ! Vyzval jsem taktéž k odstranění svého jména z webových stránek ASC Dukla Praha, ten to učinil ! Dále jsem vyzval dne 9.12.2014 výkonný výbor ČSS k odstranění mého jména z webových stránek ČSS do dnešního dne tak neučinili ! Nehodlám se dále zvyditelňovat na stránkách organizací, které pošpinily mé jménu, svým politickým postojem a byrokratickým přístupem !

  • Jak jsem zjistil, ombudsman ČOV není ochránce práv sportovců, je to zaměstnanec ČOV, což je v rozporu, a rozhodně to vypovídá o střetu zájmů !
  • Současný prezident ČSS je vedoucím SSKP Rapid Plzeň, ing. Petr Baroch a taktéž porušuje zákon o střetů zájmů.
  • Za období mého působení v Dukle Plzeň o mě rozhodovali lidé, kteří sportovní střelbě v puškových disciplínách nerozuměli !

Organizace pod názvem Český střelecký svaz se hlásí k dobrovolnému apolitickému i jinak nezávislému občanskému sportovnímu sdružení, které sdružuje sportovní střelce a příznivce sportovní střelby ! Je to jen zástěrka, pro amatérské sportovní střelce,..

Přiznejme si především toto a jmenujme Ty, kdo z kterého klubu nás reprezentuje na Mezinárodních závodech, Mistrovství Evropy, Světa, Světových pohárech a Olympijských hrách ? Odpověď je prokazatelná, říkáme tomu oprávněně resortismus, spolitizované sportovní odvětví a tím je prokazatelně na vině Český střelecký svaz a politici, kteří se vydávají za členy tohoto spolku !