Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejvyšší soutěže v ČR 2012 a jejich ocenění.

 

Když jsem dne 14.9.2012 v 13:30 hod., ulehal na stav č. 42, měl jsem jedinou vizi, zopakovat umístění ze soutěže pod názvem Finále KZR-ČP, která proběhla dne 1.9.2012 a dokázat mnohým, že v našem sportu nevládne resortní systém, který byl,  je a bude protěžován vedením Českého střeleckého svazu !

Dovoluji si prohlásit na účet vedení Českého střeleckého svazu, že z pohledu mnohých sportovních střelců, kteří se měli možnost zůčastnit letošního Mistrovství ČR, to bylo to nejhorší za poslední léta,.. Vedení ČSS naprosto ignorovalo význam této soutěže, při vyhlášení nebylo patrné o jakou soutěž se vlastně jedná,.. Podobně tomu bylo i u cen za umístění na stupních vítězů,..

finale-bez-popisu.jpg

  • při vyhlášení Mezinárodního závodu Velké ceně Osvobození v Plzni dne 3.5.2012, kde v disciplíně LM 60 startovalo celkem 129 soutěžících, umístnil jsem se na krásném třetím místě, při dekorování jsem byl obdarován dvěma hrnky,..
  • Dovoluji si napsat, že těmito hrnky jsem obdarovával klienty, jako projev důvěry !

 

cena-za-3.-misto-na-mz-vc-osvobozeni.jpg 

  • v soutěž Finále kontrolního závodu reprezentace + Českého poháru dne 1.9.2012 jsem taktéž vyhrál, obdržel jsem za toto prvenství bezcený pohár a pro mě nic neříkající diplom,..

oceneni-viteze-kzr-2012.jpg

  • za vítězství při Mistrovství ČR jsem obdržel bez cenou hliníkovou medaili a diplom,..

     oceneni-m-cr-2012.jpg

 

Zcela odmítám jakékoliv výmluvy ze strany vedení ČSS !!!

Vidím to tak, že jsou jen neschopní lidé, kteří náš sport poškozují na úkor svých peněženek,...